Pixie Crew Hátizsák/táska Minecraft Boom

Kapcsolódó termékek

Pixie Crew Minecraft Boom tolltartóShopalike
Raktáron 3 napon belül

Egyszerű hátizsák/táska, más néven Gymsack, 100% poliészterből. Népszerű gyermekek, tizenévesek és fiatalok körében. Ideális tornaterembe, edzőterembe, munkába vagy biciklin. Az elülső oldalon egy népszerű szilikon panel található, melynek mérete 10x10 pixel. Ez a szilikon felület olyan térként szolgál, amelyen szabadalmaztatott módon színes pixeleket lehet elhelyezni, ami lehetővé teszi a tornazsák saját megjelenésének kialakítását. Így minden nap 97 pozíciója van végtelen számú motívumhoz.

Hosszú, visszahúzható zsinórral rendelkezik, így kényelmesen hordható aktatáskára rögzítve, váll fölött vagy még jobb háton, így modern kiegészítővé válik.
Praktikus is a felhasznált anyagnak köszönhetően, amely könnyen karbantartható, könnyen összecsukható és kompakt
Ingyenes pixelcsomag 50 kis fekete PIXIES (pixel)

Méretek: 32 x 43 cm
Űrtartalom: 8 l