Piggy Peppa figura Pepina plüss 35,5cm 0m +

Gyártó:TM Toys
Plüss barát a népszerű Peppa malac gyereksorozatból. Peppa egy kis disznó, piros ruhában, elvált, kíváncsi, nagyon ötletes és imádja a kalandot. Piggy szereti a csokoládétortákat, a születésnapi partikat, a kerékpáros kirándulásokat és a piknikeket, de leginkább a sárát és az esőben ugrálást a tócsákon szereti. A Pepina puha anyagból készül, belül puha és könnyű töltelékkel.
Plüss figura mérete: 35,5 cm
0 éves kortól használható

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.