Perselyek gyerekeknek

Ahhoz, hogy gyermekeinket felelősségteljességre neveljük, fontos, hogy megtanítsuk nekik, hogy értékeljék a pénzt, valamint azt, hogy hogyan gazdálkodjanak vele. Hogyan is kezdhetnénk jobban, mint egy hagyományos persellyel? A gyermekek apránként gyűjthetik bele a pénzt, majd vígan elkölthetik azt a boltban egy csomag cukorkára vagy kedvenc babájukra! Számos típus közül választhat: zárral ellátott vagy zár nélkül, hagyományos vagy licensz motívumú perselyeket talál a kínálatban. A gyermekek spórolhatnak a Kisvakonddal vagy állatkás motívumokkal. Már a legkisebb kortól ajánljuk a persely beszerzését gyerekeknek!
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Malacpersely 10 cm
446 Ft
Labdapersely Tango 11 cm
568 Ft
Elefántpersely 13 cm
514 Ft
Kis vakond persely
1324 Ft
Kisvakond persely négyzet 11x15cm
1932 Ft
Persely Egyszarvú fém
959 Ft
Malacpersely Colorino
1176 Ft
Raktáron
Pénz doboz piros alma egy féreg a kulcson
2000 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek