Párnahuzatok

A gyermek párnahuzatok előnye, hogy amikor a gyermek megváltoztatja a preferenciáit, esetleg a divatirányzata változik, egyszerűen egy új darabot vásárolhat, és a gyerekszoba ismét "menő" lesz :-) Csecsemők kiságyába alkalmas minták, óvodásoknak és iskolásoknak alkalmas minták, lányos és fiús minták is kaphatók.
Olyan licenc termékeket kínálunk, mint például Kisvakond vagy Mancs őrjárat, a párnahuzatok mérete 40x40, 40x60, 50x50 vagy 70x90 cm. Ezen felül olyan márkák termékeit is megtalálja kínálatunkban, mint például Jerry Fabrics, Detexpol, Faro vagy Matějovský. Önálló gyermek párnákat, valamint párnákat is vásárolhat nálunk.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek