Pamut Deluxe ágynemű Matějovský Jadeit

Gyártó:Matějovský

Kapcsolódó termékek

A Jadeit ágynemű gyengéd energiát sugároz. Nem félnek ötvözni az erős színeket pasztell tónusokkal, és tökéletes egyensúlyt teremtenek hálószobájában. Gyönyörű mandalák fonódnak össze színes alapon az akvarell virágfestészet stílusában. Az ágynemű mindkét oldalán ugyanaz, mint a képen, és praktikus cipzárral van felszerelve. Az ajánlat digitálisan nyomtatott 40/40 cm -es lapokat is tartalmaz ugyanabban a kivitelben. Az azonos motívumú termékek színe kissé eltérhet a színintenzitástól a különböző nyomtatási technológiák miatt.

Mérete: 140x200 cm, 70x90 cm

1 vásárló értékelése alapján