OXY Sherpy Unicorn 4db-os iskolatáska szett, A4-es füzettartó box ajándékba

Magasság:39 cm
Teherbírás:10
Térfogat:26 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag

Az OXY Sherpy sorozat egyszarvú iskolatáska általános iskola 1. és 3. osztályos lányok számára alkalmas. Háromrészes készlet első osztályosok számára egy iskolatáskából, egy tolltartóból, egy tornatáskából és cserélhető alátétekből áll. A hátizsák 121 cm-nél magasabb gyermekek számára alkalmas.

Az anatómiailag formázott hátlap, a párnázott vállpántok és az állítható mellkaspánt pamutszerű hátat biztosít minden iskolásnak. A műanyag lábakkal ellátott tömör fenék megakadályozza a hátizsák felborulását. A belső válogató gondoskodik a rendről. A fő rekesz zsinóros záródását mágneses Fidlock zár biztosítja, amely egy kézzel is könnyen nyitható.

Az iskolai aktatáska oldalán két cipzáras zseb található. ivópalack tárolására alkalmas, a hátizsák elülső részén egy kisebb zseb található a rágcsálnivalóknak. Az aktatáska fedelén névtábla és órarend található. Számos fényvisszaverő elem létezik. A cserélhető tépőzáras foltoknak köszönhetően minden iskolás feldíszítheti aktatáskáját.

Méretek: 39 x 26 x 23 cm
Térfogat: 26 l
Tömeg: 950 g
Teherbírás: 10 kg< BR>Anyaga 100% poliészter

Toll tartó:
Egyszintes iskolai tolltartó 2 kihajtható füllel, üres. 25 gumihurkot tartalmaz az írószerek tartásához. A belső szárnyakon átlátszó fóliák vannak az órarendhez.

Tornazsák:
Zsinór meghúzásával zárható, hordható a háton, vagy iskolai hátizsákhoz rögzíthető .
Anyaga 100% poliészter.

Cserélhető tapaszkészlet:
Három cserélhető tépőzáras tapasz az OXY Sherpy hátizsák díszítésére.

Gyártó: P+ P karton