OXY Scooler Spirit iskolai hátizsák és kulcstartó ajándékba

Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton
Az Oxy Scooler egy három rekeszes hátizsák a diákok és a diákok számára, oldalsó palackzsebbel, szervezővel, belső kis zsebbel és egy 15 "méretű laptop zsebbel is. Az állítható vállpántok és a mellkasszíj, valamint az anatómiailag formált, lélegző hátsó rendszer maximális kényelmet nyújtanak. Természetesen vannak visszatükröző elemek is.
Méretek: 45 x 30 x 16 cm Térfogat: 23 l Teherbírás: 8 kg Kis súly: 0,8 kg

1 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.