Orvos / fogorvos orvos sorozata

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Az orvoskészlet új szakmát - fogorvost vezet be a gyerekekkel. A készlet tartalmazza az összes szükséges játékot kedvenc játékaik fogainak vizsgálatához és kezeléséhez: fúrót, szájtükröt, fogászati szondát, fecskendőt és csipeszt. Szemüveggel és kitűzővel a gyermek igazi fogorvosnak fogja érezni magát. Az állkapocsmodell segít részletesebben megnézni a fogakat, és a "fogszámozás" séma szerint a gyermek és az anya megtanulhatja a fogak növekedési sorrendjét.
A fogászati készlet segít a gyerekeknek jobban megismerni az orvos szakmáját, és ami a legfontosabb, legyőzni a fogorvosi rendelő felkeresésétől való félelmet.
Ez a játékkészlet kiváló minőségű műanyagból készült.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?