Minions Fresh Bottle kulacs, 500 ml

A termék kódja:B33620
Gyártó:P+P karton

A Fresh Bottle vidám Minionok motívummal nem veszélyes és környezetbarát anyagból készült.

Számos egyedi és hasznos funkcióval és előnnyel rendelkezik:
* mindenki számára megfelelő (gyerekek, nők, férfiak, idősek)
* széleskörű felhasználási körrel rendelkezik (óvoda, iskola, foglalkoztatás, sport, szabadidő)
* nem szívja fel a szagokat, nem képződik benne penész
* minden típusú italhoz korlátozás nélkül alkalmas - szénsavas italokhoz és forró italokhoz 100 ° C-ig
* könnyen tisztítható a széles nyílásnak köszönhetően, mosogatógépben is mosható (tárolás nyitva)
* kis súlyú (hátizsákos kisgyermekek, idősek és mozgássérültek számára előny)
* üveg cumisüvegekhez hasonlóan főzhető (100°C-on 1-2 percig)

A Fresh Bottle nem tartalmaz ftalátokat vagy lágyítókat, ellenkezőleg, gyógyászati ??és gyógyszerészeti célokra szánt műanyagból készült. Mindent egészségügyi bizonyítvány igazol.

Méretek: átmérője 7,5 cm, magassága 18,6 cm

A palackhoz fúvókakupak vásárlása lehetséges (lásd a következő fotót).

6 vásárló értékelése alapján
14. 2. 2021

A kisfiam választotta a minta alapján. Pozitívuma, hogy egy fehér kupakot is kaptunk rá, ez a képen nem látszik, de nagyon hasznos, elégedettek vagyunk.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.