Mikroszkóp tartozékokkal

Gyártó:Wiky
Anyag:Műanyag
Műanyag elemes mikroszkóp minden kis kíváncsi embernek! Érdekel, hogyan néznek közelebb, mint a szemünk látja? Tudod, hogy néz ki a haj mikroszkóp alatt? Gyere el és érezd jól magad tudományosan ezzel a mikroszkóppal! Egy alsó lámpával és 3 zoommal rendelkezik - 100x, 400x és 1200x. A csomag tárgylemezeket, kémcsöveket, műanyag dobozt és csipeszt tartalmaz.
2db AA elemmel működik (nem tartozék).
Mikroszkóp mérete 15 x 22 cm
Csomag méretei: 23 x 29 x 12 cm