Mikado 41db egy tokban

Gyártó:Bonaparte
Anyag:Műanyag

Az egész botköteget kiegyenesítik, megfogják az egyik tenyerével, majd hirtelen elengedik a kezéből egy asztallapon vagy más szőnyegen. A botok eltalálták az asztalt, majd az ellenfelek egyesével kihúzták a kupacból. A rossz dobást kétszer meg lehet ismételni. Ha más bot mozog húzás közben, az ellenfél folytatja a játékot. Miután megszerezte a Mandarin vagy Mikado nevű botot (fekete vagy zöld), segíthet mások elengedésében. A játék az összes rúd szétszerelése után ér véget. A győztes az az ellenfél, akinek sikerül összegyűjteni a legmagasabb pontszámmal rendelkező léceket. A műanyag tok 41 darab műanyag botot tartalmaz. Rúdméret 24,5 cm A csomag méretei 5,5 x 30 x 5,5 cm 3 éves kortól alkalmazható gyermekek számára.

1 vásárló értékelése alapján