MIDI vasalható gyöngyök 6000db zacskóban

Gyártó:Malte Haaning Plastic
Anyag:Műanyag
Garantált minőségű kreatív játék, amely számos díjat elnyert és tanúsítvánnyal is rendelkezik.Segít a fantázia, a türelem, az alak és színfelismerés a motoros készségek, kézügyesség stb fejlesztésében.A gyerekek észre sem veszik, hogy nem csak játszanak.A csomagolás 6000 vasalható gyöngyöt tartalmaz.5 éves kortól ajánlott

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!