Matějovský Heaven pamut deluxe ágyneműhuzat

Gyártó:Matějovský

Kapcsolódó termékek

A Heaven ágyneművel kisebb és nagyobb gyerekek is úgy alszanak el, mint a felhőkben. A léggömbök központi motívumát felhők, csillagok és szivárványok egészítik ki meleg tégla, barna és világos sárga színekben. Mindezt krémfehér alapon.
Mérete: 140x200 cm, 70x90 cm
Anyaga: 100% pamut
Gyártó: Matějovský

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.