Maped Color Peps Duo -  kétoldalú színesceruza , 36 szín

Raktáron
Rajzblokk A4
Raktáron
18 kétoldalas ColorPeps színesceruza, összesen 36 szín egy tokban, beleértve az aranyat és az ezüstöt. A kétoldalas ceruzák kevesebb helyet foglalnak el a tolltartóban.Ceruza vastagsága 2,9 mm.háromszög alakú testpuha, laza ceruzavilágos színekceruza vastagsága 2,9 mmA készlet 33 darabot tartalmaz:10 darab színes ecsetjelző10 darab Graph's Peps bélés12 darab fa zsírkréta Duo1 fémélezőSzínes jelölők rugalmas heggyel vázlatokhoz, rajzokhoz, képregényekhez, illusztrációkhoz vagy kalligráfiához. Nyomásálló hegy, hatékony zárás. Hosszú élet. Hegyszélesség 2,8 mm.Bélés szálas heggyel, fém házba ágyazva, háromszög alakú test, műanyag markolatdíszítés a kényelmesebb fogás érdekében. Hegy szélessége 0,4 mm.12 darab kétoldalas ColorPeps zsírkréta készlet, összesen 24 szín egy tokban, beleértve az aranyat és az ezüstöt. A kétoldalas zsírkréták kevesebb helyet foglalnak el a ceruzatartóban. Puha, tartós ceruza, élénk színek.