Mad Mattr Készíts és építs modellező anyag - kék

A termék kódja:Z220103
Finom, egyedi tulajdonságokkal rendelkező modellező agyag, dagasztható, nyújtható, összenyomható, faragható, ... beltéri használatra.
Fejleszti a kreativitást, az ujjak finom motoros képességeit, relaxációs célokra alkalmas. A Mad Mattr nem mérgező, higiénikus, nem tapad, nem szárad ki.
Gyerekeknek 3 éves kortól.

A készlet tartalma:
- 1x (kb. 57 g) Mad mattr kék színű
- 2x mini vágó (hatszög, négyzet)

Gyártó: Relevant Play

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.