Mad Matt lila modellező anyag

Kapcsolódó termékek

Vár formák
Raktáron
Finom modellező anyag egyedi tulajdonságokkal, lehet nyújtani, gyúrni, faragni, vágni. Beltéri használatra.
Fejleszti a kreativitást, az ujjak finom motorikus képességeit és relaxációs célokra is alkalmas. A Mad Mattr nem tartalmaz toxikus anyagokat, higiénikus, nem ragad és nem szárad ki.

Gyerekek számára 3 éves kortól ajánlott.

Csomag: 283g

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

3 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt