Mackó alváshoz 32 cm, kék plüss, fénnyel és hanggal, elemes 12 h+

Gyártó:Teddies
Anyag:Plüss
Minden kisgyerek szeret a kedvenc állatkájával elaludni, amelyhez hozzábújhat és biztonságban érezheti magát vele. Ez a Mackó alváshoz pont megfelel erre. Csak nyomja meg varázserejű hasát és a gyerekszoba azonnal az álmok birodalmává válik. A Mackó színes csillagos égboltot vetít a mennyezetre, és 4 nyugtató altatódalt játszik. Puha, lágy, csábít az öleléshez. A Mackóval a gyerekek könnyen elalszanak és egész éjszaka nyugodtak maradnak.
Mackó mérete: 32 cm
A doboz mérete: 36 x 25,5 x 16 cm