LEGO Ninjago Into the Unknown tolltartó

A termék kódja:20085-2303
Gyártó:Lego
Feltöltött LEGO tolltartó az iskolához szükséges összes írószert tartalmazza. A tok a következőket tartalmazza: 2 grafit ceruza, 10 színes zsírkréta, 4 széles színes zsírkréta, radír, hegyező, egyenes és háromszög vonalzó. A tokban átlátszó zsebben az órarend és egy bevarrt névtábla található. Tartós anyagból készült, PVC használata nélkül. Számos népszerű LEGO témában elérhető. Ideális az általános iskola első évében.

Eset leírása:
- egyszintes tok csuklós panellel
- átlátszó zseb órarenddel
- név és telefonszám címke
- 22 hurok iskolaszerekhez
Tartalma: 2 ceruza, 10 zsírkréta, 4 széles zsírkréta, radír, hegyező, 2 vonalzó.

Méretek: 14 x 20 x 4 cm (Sz x Ma x Mé)
Súly: 320 g
Űrtartalom: 0,5 l
Anyaga: poli 300D rPET w/WR (100% poliészter)