LEGO Bőrönd FASTTRACK 20 Fekete 40l

A termék kódja:20156-0026
Gyártó:Lego
Teljes újdonság az utazási poggyász világában. Az új ikonikus LEGO bőrönd lenyűgözi Önt egyedi tervezésével és kiváló minőségével.
Vajon elvakíthatja ezzel a bőrönddel minden repülőtéren, minden repülőgépen, vonaton, buszon, röviden, bárhol is jelenik meg. Az eredeti LEGO kivitel elveszthetetlen, és egyedi leszel ezzel a poggyászdal!
  • ikonikus LEGO kivitel LEGO kockákkal és színes LEGO logóval az egyik oldalon, és LEGO logóval bőrönd színű a másik oldalán
  • két tágas rész, mindkettőzárral ellátott cipzárral felszerelve
  • elülső nagy zseb, belső hálózsebbel és több rekesszel
  • nagy fő rekesz hálószögű zseb belsejében