Lámpás vakond 20 cm-es farsang

Gyártó:Wiky
A népszerű vakonddal ellátott lámpa feldobja minden gyermekünnepet. A lámpa papír izzó dísz. A lámpák különböző formájúak, méretűek és felépítésűek lehetnek. A gyermekeket ősidők óta lenyűgözte. A sötétben ragyogó fényeik áthatolnak a színes borító minden színén, és garantáltan felélénkítik minden kísérteties menetet, vagy rendkívüli ünneplésre világítanak. Válassza ki a lámpáját, és varázsoljon egy normál estét. A lámpa pálca nélkül van és világít / gyertya. Átmérő: 20 cm.
5 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján
16. 10. 2021