Kötéllétra fa fokokkal 2m 7 fok

A felfüggesztés helyét úgy kell megválasztani, hogy biztonságos távolság legyen a környező tárgyaktól, ami min. 2 m (kerítés, fal, hegyes tárgyak). Olyan padlót válasszon a hinta körül, amely ütéscsillapító anyagból van vagy a gyep lesz megfelelő. A felfüggesztéshez a 540 ° C-os horgokat használja. A fa fokok nem felületkezeltek, hosszú ideig ne tegye ki az időjárási hatásoknak. A létra teherbírása 80 kg, hossza 2 m.
A csomag méretei 45 x 10 x 20 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.