Kocka piramis puzzle négyzet alakú karton 10 db

A termék kódja:00512075
Gyártó:Teddies
Anyag:Karton
Tíz karton összecsukható kocka szép illusztrációkkal. Játék közben a gyerekek megtanulják a kockák egymásra rakását, valamint az állatokról és a színekről is valamit. Fejleszti a gyermekek szem-kéz koordinációját és kézügyességét. A játék alkalmas a motoros készségek gyakorlására. Minden kocka oldalán egy 1-től 10-ig terjedő szám található. Így a gyermek megismeri a számokat, és megtanulja, hogyan követik egymást. Az összeszerelt torony/piramis magassága 110 cm. 10 db tömör kartonból készült kocka, melyek egymásra és egymásba rakhatók.
A csomag mérete 16 x 16 x 6 cm.
18 hónapos kortól alkalmas gyermekek számára.