Kit Seva Klasik A legnagyobb 1162 darab

ajándék ingyen
Gyártó:Beneš a Lát
Anyag:Műanyag

Építsen traktort, helikoptert vagy bármi mást - a készlet 1162 darabot tartalmaz, és a képzelet nem ismer határokat. Minden általunk gyártott játékot rendszeresen tesztelnek egy neves tesztlaboratóriumban, és megfelelnek az EN71 szabvány szerinti számtalan és biztonsági követelménynek. Korhatára nincs korlátozva. Bár gyártóként 4 éves kortól ajánljuk a készletet, azt tapasztaltuk, hogy a 3 éves gyerekek szüleik felügyelete mellett nyernek vele. Ez a CSEH SEVA készlet nem tartalmaz veszélyes ftalátokat, így nincs oka annak, hogy hiányoznia kell egy gyerekszobából. Ezenkívül az összes SEVA készlet kompatibilis egymással, így folyamatosan bővítheti őket. Mivel törődünk a gyermekek egészséges fejlődésével, nem vagyunk közömbösek a környezet állapotában, amelyben fel fognak nőni. Ezért jó minőségű újrahasznosítható műanyagból készült játékainkat új csomagolásban hozzuk, amelyek a lehető legkevesebb terhet róják a természetre. A csomag méretei: 27 x 38 x 18 cm. 4 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján