Keresztszemes hímzés 14x22cm

Gyártó:SMT Creatoys
Anyag:Műanyag
Egyszerű keresztszemes hímzés. Vezesse át a tűt az anyagon és a végén kösse meg. Hímezze meg a képet a minta alapján keresztszemes hímzéssel. Hímezze a képet a műanyag lemezre amit a csomag tartalmaz. Fejezze be egy csomóval és jól húzza meg. A csomag tartalma: 1x műanyag lemez, 1x papírminta, 1 x tű, többszínű pamut. A kép A5-ös méretű. 6 különböző motívum. Ha valamelyiket jobban preferálná kérjük mondja el nekünk a megjegyzés menüpontban a korásban.

7 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!