Kastély lépcsők

A termék kódja:U052525
Gyártó:Mindok

Kapcsolódó termékek

Fejtörő játék a SMART games sorozatból, 1 játékosnak. Amikor a herceg a hercegnőjét keresi ... A hercegnőt egy gonosz varázsló börtönözte be a tornyába! A bátor herceg pedig a megmentésére indul. Segítesz neki? Állíts össze a szép fa elemekből lépcsőket, vagy hidaket, hogy a herceg eljusson a hercegnőhöz. Tornáztassa meg agytelervényeit ezzel a gyönyörű, fából készült 3D-s kirakós játékkal. A játékban egyszeru feladatokat talál egy kezdo építo számára, de olyan feladatokat is, amelyek igényesek a tapasztalt építészek számára is. A kastély lépcsők játék célja a logikai gondolkodás és a térbeli képzelőerő fejlesztése.
A játék a következőket tartalmazza:
11 nagy fa elem, feladatok és megoldások könyve, szlovák szabályok

4 éves kortól egy játékos számára is alkalmas. Játékidő 10 perc