Játéktároló Mancs Őrjárat

Radir
ajándék ingyen

Praktikus játéktároló a népszerű Mancs őrjárat mintájával minden rajongó birodalmába. A játékok unalmas elpakolása szórakoztató is lehet. Ideális játékok és könyvek tárolására, 6 vászondobozt tartalmaz, amelyeket úgy terveztek, hogy a gyerekek maguk is használhassák őket.

A csomag matricákat is tartalmaz, amelyeknek köszönhetően gyermeke szabadjára engedheti a képzeletét, és saját maga feldíszítheti a játéktároló oldalait.

Alkalmas gyerekeknek 3 éves kortól.

Tulajdonságok
    nagyon erős és stabil konstrukció
    könnyen összeszerelhető
    lekerekített sarkok (a gyermekek maximális biztonsága érdekében)