Iskolatáska Topgal KIRA 26004 G
| A termék kódja: | KIRA_26004_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Könnyített iskolatáska minden kisiskolás lány számára, 110 cm testmagasságtól. A táska önállóan megáll, masszív vízálló aljjal és műanyag lábakkal rendelkezik. Az űr témájú motívum kék, lila és rózsaszín árnyalatokban jelenik meg, amelyet egy játékos mágnes díszít egy kis űrhajós lánnyal, tökéletesen illeszkedve a táska dizájnjához.
Az egyrekeszes KIRA iskolatáska a klasszikus iskolatáska ultrakönnyű változata, speciális hátrendszere pedig anatómiailag a gyermekek hátához igazodik. A könnyű nyitást és zárást a FIDLOCK mágneses csatok biztosítják, amelyeket a gyerekek is könnyedén kezelnek.
A tágas fő rekeszben rendszerezőt, két kis zsebet apróságok számára és névcímkét talál. Oldalt két erős zseb található 0,5 literes kulacs számára. Az elülső zsebben levehető kulcskarabiner található – ide kényelmesen elfér egy azonos mintájú tolltartó vagy uzsonnás doboz is.
Fő jellemzők
- súlya valamivel több mint 1 kg
- egy rekesz rendszerezővel és kis elülső zsebbel
- merev, anatómiailag formázott hát műanyag merevítéssel
- fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain,
- a vállpántokon mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékpánthoz
- akasztófül a táska padra akasztásához
- magasságban állítható mellkasi csat
- levehető kulcskarabiner
- állítható vállpántok
- a táskát az ITC Zlín intézetben tesztelték
- PU bevonat az eső ellen
- FIDLOCK mágneses csatok
Paraméterek
- Súly: 1.12 kg
- Méretek: (m × h × sz) 38 x 21 x 29 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7.00 kg
- Térfogat: 23 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály







