Iskolatáska Topgal KIRA 25014 B
| A termék kódja: | KIRA_25014_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Könnyített iskolatáska minden kis versenyző számára, 110 cm testmagasságtól. A táska önállóan megáll, vízálló aljjal és támasztó lábakkal rendelkezik. A teljes dizájnt egy sportautós mágnes teszi még hangsúlyosabbá. Az egyrekeszes KIRA iskolatáska a klasszikus iskolatáska ultrakönnyű változata, speciális hátrendszere pedig anatómiailag a gyermekek hátához igazodik. A könnyű nyitást és zárást a Fidlock mágneses zárak biztosítják.
A tágas fő rekeszben rendszerezőt, két kis zsebet apróságok számára és névcímkét talál. Oldalt két erős zseb található 0,5 literes kulacs számára. Az elülső zsebben a diákok levehető kulcskarabinert találnak, továbbá kényelmesen elfér benne az azonos dizájnú PENN 25014 tolltartó vagy uzsonnás doboz is. A fő rekeszben ötletesen elrejtve egy vízálló első kis zseb található uzsonna számára.
Fő jellemzők
- súlya valamivel több mint 1 kg
- egy rekesz rendszerezővel és kis elülső zsebbel
- merev, anatómiailag formázott hát műanyag merevítéssel
- fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékpánthoz
- akasztófül a táska padra akasztásához
- magasságban állítható mellkasi csat
- levehető kulcskarabiner
- állítható vállpántok
- a táskát az ITC Zlín intézetben tesztelték
- PU bevonat az eső ellen
- mágneses zárak
Paraméterek
- Súly: 1.12 kg
- Méretek: (m × h × sz) 38 x 21 x 29 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7.00 kg
- Térfogat: 23 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály







