Iskolatáska Topgal DIDI 26001 G
| A termék kódja: | DIDI_26001_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 22 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Ultrakönnyű, egyrekeszes iskolatáska kis hercegnők számára 1–3. osztályig. Masszív szerkezetének, alacsony súlyának és minőségi kidolgozásának köszönhetően ideális választás kisebb testalkatú diákoknak is. És a hercegnős, egyszarvús minta? A kislányok első pillantásra beleszeretnek.
A speciális hátrendszer anatómiailag a gyermekek hátához igazodik, így kisebb testalkatú diákok számára is kényelmes viselet. A könnyű nyitást és zárást a FIDLOCK mágneses csatok biztosítják, amelyeket a gyerekek az egyszerű „kattintásos” működés miatt imádnak.
A tágas fő rekeszben rendszerező, két kis zseb apróságok számára és névcímke található. Oldalt két erős zseb helyezkedik el 0,5 literes kulacs számára. Az elülső zsebben levehető kulcskarabiner található – ide kényelmesen elfér az azonos dizájnú tolltartó vagy uzsonnás doboz is.
A mesés rózsaszín-lila minta hercegnővel és egyszarvúval, finom szívecskékkel és csillogó részletekkel varázslatos megjelenést kölcsönöz a táskának. A kislányod első látásra imádni fogja.
Fő jellemzők
súlya valamivel több mint 1 kg egy rekesz rendszerezővel és kis elülső zsebbel merev, anatómiailag formázott hát műanyag merevítéssel fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain, valamint a vállpántokon mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez) erős, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékpánthoz akasztófül a táska padra akasztásához magasságban állítható mellkasi csat levehető kulcskarabiner állítható vállpántok PU bevonat az eső ellen mágneses zár FIDLOCK mágneses csatok
Paraméterek
Súly: 1.20 kg Méretek: (m × h × sz) 37 x 21 x 29 cm Anyag: 100% poliészter Teherbírás: 7.00 kg Térfogat: 22 l Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály







