Iskolatáska Topgal DIDI 25001 G
| A termék kódja: | DIDI_25001_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 22 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A könnyített, megerősített iskolatáska ideális minden kisiskolás lány számára 110 cm testmagasságtól. A táska önállóan megáll, vízálló aljjal és támasztó lábakkal rendelkezik. Az egyrekeszes DIDI iskolatáska a klasszikus iskolatáska ultrakönnyű változata. A speciális hátrendszer anatómiailag a gyermekek hátához igazodik. A könnyű nyitást és zárást a Fidlock mágneses zár biztosítja.
A tágas fő rekeszben rendszerezőt, két kis zsebet apróságok számára és névcímkét talál. Oldalt két erős zseb található 0,5 literes kulacs számára. Az elülső zsebben levehető kulcskarabiner található, és kényelmesen elfér benne egy azonos dizájnú tolltartó vagy uzsonnás doboz is.
Fő jellemzők
- súlya valamivel több mint 1 kg
- egy rekesz rendszerezővel és kis elülső zsebbel
- merev, anatómiailag formázott hát műanyag merevítéssel
- fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékpánthoz
- akasztófül a táska padra akasztásához
- magasságban állítható mellkasi csat
- levehető kulcskarabiner
- állítható vállpántok
- PU bevonat az eső ellen
- mágneses zár
Paraméterek
- Súly: 1.20 kg
- Méretek: (m × h × sz) 37 x 21 x 29 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7.00 kg
- Térfogat: 22 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály







