Iskolatáska Herlitz Loop Űrautó 4db. szett

Szélesség:31 cm
Magasság:37 cm
Térfogat:15 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz

Kapcsolódó termékek

Füzettartó A4 GalaxyKategorie Dle Motivu
Elérhetőség: 2 nap
A négyrészes Herlitz Loop iskolatáska szett 1.-től 3. osztályos tanulóknak általános iskolába. A szett tartalmazza az iskolatáskát, felszerelt tolltartót, kisebb henger alakú tokot és tornazsákot.
Az egykamrás iskolatáska szép szív mintával alkalmas az apró lányoknak. Nagy előnye ezeknek az iskolatáskáknak, hogy könnyűek. A légáteresztő hátsó rész ergonomikus formázott párnázással biztosítja viselés közben a magas komfortérzetet. Magassághoz állítható, anatómiailag formázott vállpántok szolgálnak a táska helyes elhelyezhetőségéért a háton. Az integrált mellkaspánt segítségül szolgál, hogy a táska ne csúszkáljon a vállakon. A belső része textil elválasztóval van elválasztva a füzetek és a könyvek stabil elhelyezése miatt. Az oldalsó zseb részben hálós anyagból készült, ezért tartható benne egy 0,5l- es italos üveg is. Az első cipzáras zseb ideális a tízórais doboznak. A gyermek biztonságának növelése érdekében ködben, vagy kedvezőtlen időjárási körülmények esetén az iskolatáska minden oldala fényvisszaverő elemekkel van ellátva.

További leírás:
  • légáteresztő, ergonomikusan formázott, párnázott hát
  • egy fő kamra több részre osztva
  • anatómiailag formázott, párnázott és magassághoz állítható vállpántok
  • könnyen zárható műanyag csattal és fényvisszaverővel
  • két oldalsó nyitott gumis zseb, alkalmas az italos üvegnek
  • elülső külső cipzáras zseb
  • állítható mellkaspánt
  • fényvisszaverő elemek az iskolatáska minden oldalán az optimális láthatóságért a sötétben (anyaga: 3MTM Scotchlite TM)
  • stabil műanyag alj
  • vízállóság

Méretek: 37 x 31 x 22 cm
Súly: 0,93 kg
Térfogat: 15 l
Garancia: 2 év
Anyaga: Poliészter

Tolltartó:
Egyszerű felszerelt iskolai tolltartó, amely tartalmaz 6 filctollat, 1 vonalzót, 1 tollat. 6 ceruzát, 1 radírgumit és 1 faragót.
Méretek: 19,5 x 13,7 x 3 cm

Tok:
Nem felszerelt henger alakú tok, ideális az apróbb iskolai kellékének.
Méretek: 22 x6 cm

Tornazsák:
Zsák a váltócipőre vagy tornafelszerelésre, zsinórral összezárható és kényelmesen hordható a háton.
Méretek: 40 x 34 cm

Gyártó: Herlitz