Iskolai hátizsák Topgal MIRA 24019 B
| A termék kódja: | MIRA_24019_B |
| Mélység: | 23 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 41 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 25 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A kétrekeszes MIRA modell űrtartalmának köszönhetően legalább az 5. osztályig megfelelő. A hátizsák hátsó rekesze keskenyebb, itt egy kisebb cipzáras hálós zseb is található. Az elülső rekesz szélesebb, nagyon tágas, és egy párnázott elválasztóval két részre van osztva. Az elülső részen található mély zseb ideális a PENN 24019 tolltartó számára azonos dizájnban.
Fő jellemzők
- súlya kicsivel több mint 1 kg
- erős, anatómiailag formázott hátrész merevítéssel
- két rekesz és egy mély zseb
- állítható magasságú mellkaspánt
- állítható vállpántok
- hevederek derékpánthoz
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó részek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalán, valamint a vállpántokon
- vízlepergető bevonat
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- levehető kulcskarabiner
- akasztófül az iskolapadra való felakasztáshoz
- fogantyú kézben való hordozáshoz
Paraméterek
- Súly: 1,18 kg
- Méretek (ma x mé x szé): 41 x 23 x 30 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7.00 kg
- Űrtartalom: 25 l
- Iskolai osztály: 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály, 5. osztály







