Iskolai hátizsák Topgal LYNN 26008 G
| A termék kódja: | LYNN_26008_G |
| Mélység: | 23 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 27 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A LYNN modell a Topgal hátizsákok közül a legnagyobbak közé tartozik. A lila színű, gyönyörű mintával díszített, kétrekeszes hátizsákot minden 125 cm-nél magasabb iskolás lány viselheti.
A hátizsák hátsó rekesze ideális a legnehezebb tankönyvek vagy füzetmappák szállítására. Az elülső rekeszbe praktikus, cipzáras hálós zsebet helyeztünk, például iratok számára. Az elülső rekesz és az első zseb közötti mély zseb szűkebb nyílással rendelkezik, ezért kiválóan alkalmas az azonos dizájnú tolltartó vagy uzsonnás doboz számára.
Fő jellemzők
- súlya kicsivel több mint 1 kg
- erős, anatómiailag formázott hátrész merevítéssel
- két rekesz és két mély zseb
- állítható magasságú mellkaspánt
- állítható vállpántok
- hevederek derékpánthoz
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó részek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalán, valamint a vállpántokon
- vízlepergető bevonat
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- levehető kulcskarabiner
- akasztófül az iskolapadra való felakasztáshoz
- fogantyú kézben való hordozáshoz
Paraméterek
- Súly: 1.10 kg
- Méretek: 44 x 23 x 30 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7.00 kg
- Űrtartalom: 27 l
- Iskolai osztály: 2. osztály – 9. osztály







