Iskolai hátizsák Topgal LYNN 24018 B
| A termék kódja: | LYNN_24018_B |
| Mélység: | 23 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 27 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A kétrekeszes iskolai hátizsákot >bármely 125 cm-nél magasabb fiú viselheti. Ez a Topgal iskolatáska kínálat legnagyobb hátizsákja, így gond nélkül kitart az egész általános iskola ideje alatt. A palackzöld szín eleganciát rejt, amely tökéletesen párosul a praktikus feketével. Ez a hátizsák valóban nem igényel sok karbantartást!
A hátizsák hátsó rekesze keskenyebb. Ideális a legnehezebb tankönyvek vagy füzetmappák szállítására. Az elülső rekesz a legszélesebb, benne egy praktikus cipzáras hálós zseb található. Az elülső rekesz és az első zseb közötti mély zseb szűkebb nyílással rendelkezik, ezért kiválóan alkalmas a PENN 24018 tolltartó számára azonos dizájnban. Az oldalsó zsebekbe 0,5 literes italos palackok férnek.
Fő jellemzők
- súlya kicsivel több mint 1 kg
- erős, anatómiailag formázott hátrész merevítéssel
- két rekesz és két mély zseb
- állítható magasságú mellkaspánt
- állítható vállpántok
- hevederek derékpánthoz
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó részek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalán, valamint a vállpántokon
- vízlepergető bevonat
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- levehető kulcskarabiner
- akasztófül az iskolapadra való felakasztáshoz
- fogantyú kézben való hordozáshoz
Paraméterek
- Súly: 1.10 kg
- Méretek: 44 x 23 x 30 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7.00 kg
- Űrtartalom: 27 l
- Iskolai osztály: 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály, 5. osztály







