Iskolai hátizsák Topgal LORI 25076 B
| A termék kódja: | LORI_25076_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 27 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Stílusos LORI iskolatáska 27 literes űrtartalommal és űr témájú dizájnnal. Tökéletes választás 125 cm testmagasságtól egészen a 6. osztályig. A LORI Galaxy Explorer modell könnyedén elnyeli a tankönyveket, füzeteket, tolltartót és az uzsonnát is. Az alumínium merevítéssel ellátott, erős hátrésznek köszönhetően a táska jól illeszkedik és kényelmes a mindennapi használat során.
A hátsó rekesz praktikus rendszerezőt tartalmaz tankönyvekhez és füzetborítókhoz. Az első rekesz ideális tolltartónak vagy uzsonnás doboznak, belül cipzáras hálós zseb és névcímke is található. A táska oldalán két italzseb van – tökéletesek 0,5 literes kulacshoz.
Fő jellemzők
- súlya valamivel több mint 1 kg
- 27 literes űrtartalom – akár a 6. osztályig használható
- két tágas rekesz és egy mély elülső zseb
- erős, anatómiailag formázott hátrész alumínium merevítéssel
- fényvisszaverő elemek minden oldalon
- mágnesek a vállpántok végein
- strapabíró alj TOPDURA anyagból műanyag lábakkal
- előkészítés TOP 24021 és TOP 24022 derékpánthoz
- akasztófül az iskolapadra
- magasságban állítható mellkaspánt
- levehető kulcstartó karabiner
- állítható vállpántok
- PU bevonat eső ellen
- a hátizsákot az ITC Zlín intézetben tesztelték
Műszaki adatok
- Súly: 1,04 kg
- Méretek (ma × mé × szé): 44 x 21 x 30 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Űrtartalom: 27 l
- Iskolai évfolyam: 2., 3., 4., 5. osztály







