Iskolai hátizsák Topgal LORI 25074 G
| A termék kódja: | LORI_25074_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 27 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A nagy, kétrekeszes LORI hátizsák neon leopárd mintával és színes részletekkel 125 cm testmagasságtól ajánlott iskolás lányoknak. A 27 literes űrtartalmának köszönhetően akár a 6. osztályig is használható. A ragyogó leopárd mintát azok a gyerekek fogják szeretni, akik kedvelik az egyedi és merész stílust.
A hátsó rekesz praktikus rendszerezővel van ellátva tankönyvek és füzetek számára. Az első rekesz tolltartónak, uzsonnás doboznak vagy egyéb apróságoknak ideális. Belül cipzáras hálós zseb és névcímke is található. A hátizsák oldalán két italzseb van – tökéletesek 0,5 literes palackhoz.
Fő jellemzők
- súlya valamivel több mint 1 kg
- 27 literes űrtartalom – akár a 6. osztályig használható
- két tágas rekesz és egy mély elülső zseb
- erős, anatómiailag formázott hátrész alumínium merevítéssel
- fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán
- mágnesek a vállpántok végein
- strapabíró alj TOPDURA anyagból műanyag lábakkal
- előkészítés TOP 24021 és TOP 24022 derékpánthoz
- akasztófül az iskolapadra
- magasságban állítható mellkaspánt
- levehető kulcstartó karabiner
- állítható vállpántok
- PU bevonat eső ellen
- a hátizsákot az ITC Zlín intézetben tesztelték
Műszaki adatok
- Súly: 1,04 kg
- Méretek (ma × mé × szé): 44 x 21 x 30 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Űrtartalom: 27 l
- Iskolai évfolyam: 2., 3., 4., 5. osztály






