Iskolai hátizsák Topgal LORI 25008 G
| A termék kódja: | LORI_25008_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 27 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A sötétkék, nagy kapacitású LORI modell minden 125 cm feletti lány számára ideális, és 27 literes térfogatának köszönhetően legalább az 5. osztályig használható. A kolibri az egyik legkedveltebb motívum, ezért több is díszíti ezt a hátizsákot.
A hátsó rekeszben praktikus rendszerező található tankönyvek és füzetek számára. Az első rekeszbe cipzáras hálós zsebet és névcímkét helyeztünk. Ez a rekesz ideális uzsonnás doboz vagy azonos dizájnú tolltartó számára. A LORI hátizsák két oldalsó zsebbel rendelkezik italok számára, amelyekbe például egy 0,5 literes kulacs is elfér.
Fő jellemzők
- súlya valamivel több mint 1 kg
- két rekesz és egy mély zseb
- merev, anatómiailag kialakított hátrész megerősítéssel
- fényvisszaverő elemek: a táska elején, oldalán és a vállpántokon
- mágnesek a vállpántok végein (a lelógó részek rögzítéséhez)
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- hurkok derékpánthoz TOP 24021 és TOP 24022
- akasztófül az iskolapadra
- magasságban állítható mellkaspánt
- levehető kulcstartó karabiner
- állítható vállpántok
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- PU bevonat az eső ellen
Paraméterek
- Súly: 1,04 kg
- Méretek: (ma × mé × sz): 44 x 21 x 30 cm
- Felhasznált anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Térfogat: 27 l
- Iskolai osztály: 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály, 5. osztály







