Iskolai hátizsák Topgal ELLY 24004 G
| A termék kódja: | ELLY_24004_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 41 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Sötét színű hátizsák színes ara papagáj mintával, amely 115 cm testmagasságtól ajánlott lányok számára. A feltűnő modellt egy toll formájú függő díszíti, amely színben harmonizál a türkiz cipzárakkal.
Fő jellemzők
- súlya 900 gramm
- merev, anatómiailag kialakított hátrész
- két rekesz és egy mély elülső zseb
- magasságban állítható mellkaspánt
- állítható vállpántok
- a vállpántok végei mágnessel ellátottak (a lelógó részek rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek – a táska elején és oldalán
- vízlepergető bevonat
- erős alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- levehető kulcstartó karabiner
- akasztófül az iskolapadra
- fogantyú kézi hordozáshoz
Paraméterek
- Méretek: 41 x 21 x 30 cm
- Súly: 0,9 kg
- Térfogat: 23 l
- Teherbírás: 7 kg
- Anyag: 100% poliészter







