Iskolai hátizsák Topgal ELLY 23014 B
| A termék kódja: | ELLY_23014_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 41 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Az ELLY modell súlya nem éri el az egy kilogrammot, ezért ideális kis hegymászók számára az általános iskola elsőtől negyedik osztályáig. A havas hegyek minden kalandort kicsalogatnak az ágyból. A hátizsák két tágas fő rekesszel rendelkezik. A hátsó rekesz nagyobb, és megbízhatóan elnyeli az összes tanszert. Az első rekesz valamivel keskenyebb, és egy kis cipzáras hálós zseb, valamint névcímke található benne. Az elülső mély zsebbe például belefér a PENN 23014 tolltartó azonos dizájnnal vagy egy uzsonnás doboz. Az oldalsó zsebekbe 0,5 literes palackok helyezhetők.
Hogyan csökkenthető még a hátizsák súlya? Mit szólnál ahhoz, ha a gyerekek üres kulacsot vagy csak egy kevés szörpöt vinnének az aljára? A vizet az iskolában maguk is utántölthetik – akár 0,5 kg-mal is könnyebb lehet a táska!
Fő jellemzők
- súlya 900 gramm
- merev, anatómiailag kialakított hátrész
- két rekesz és egy mély elülső zseb
- magasságban állítható mellkaspánt
- állítható vállpántok
- a vállpántok végei mágnessel ellátottak (a lelógó részek rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek – a táska elején és oldalán
- vízlepergető bevonat
- erős alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- levehető kulcstartó karabiner
- akasztófül az iskolapadra
- fogantyú kézi hordozáshoz
Paraméterek
- Méretek: 41 x 21 x 30 cm
- Súly: 0,9 kg
- Térfogat: 23 l
- Teherbírás: 7 kg
- Anyag: 100% poliészter







