Iskolai hátizsák Topgal ELLY 23004 G
| A termék kódja: | ELLY_23004_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 41 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Türkiz hátizsák rózsaszín cipzárakkal, szafari állatmintákkal és plüss szív medállal. Az ELLY modell súlya nem éri el az egy kilogrammot, ezért ideális az általános iskola elsőtől negyedik osztályáig járó lányok számára. A hátizsák két tágas fő rekesszel rendelkezik. A hátsó rekesz nagyobb, és megbízhatóan elnyeli az összes tanszert. Az első rekesz valamivel keskenyebb, és egy kis cipzáras hálós zseb, valamint névcímke található benne. Az elülső mély zsebbe például belefér a PENN 23004 tolltartó azonos dizájnnal vagy egy uzsonnás doboz. Az oldalsó zsebekbe 0,5 literes palackok helyezhetők.
Hogyan csökkenthető még a hátizsák súlya? Mit szólnál ahhoz, ha a gyerekek üres kulacsot vagy csak egy kevés szörpöt vinnének az aljára? A vizet az iskolában maguk is utántölthetik – akár 0,5 kg-mal is könnyebb lehet a táska!
Fő jellemzők
- merev, anatómiailag kialakított hátrész
- két rekesz és egy mély elülső zseb
- magasságban állítható mellkaspánt
- állítható vállpántok
- a vállpántok végei mágnessel ellátottak (a lelógó részek rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek – a táska elején és oldalán
- vízlepergető bevonat
- erős alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- levehető kulcstartó karabiner
- akasztófül az iskolapadra
- fogantyú kézi hordozáshoz
Paraméterek
- Méretek: 41 x 21 x 30 cm
- Súly: 0,9 kg
- Térfogat: 23 l
- Teherbírás: 7 kg
- Anyag: 100% poliészter







