Iskolai hátizsák Topgal CODA 25019 B
| A termék kódja: | CODA_25019_B |
| Mélység: | 22 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 26 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A kétrekeszes CODA hátizsák ideális a magasabb alsó tagozatos fiúknak (125 cm testmagasságtól ajánlott). Térfogatának köszönhetően gond nélkül használható akár a felső tagozaton is.
A hátizsák két nagy fő rekesszel rendelkezik. A hátsó rekeszbe ajánlott a legnehezebb tankönyveket tenni, előre haladva pedig könnyebb felszerelést pakolni. Az elülső rekeszben egy cipzáras hálós zseb és névcímke található. Az elülső mély zsebbe kényelmesen elfér egy uzsonnás doboz vagy azonos dizájnú PENN 25019 tolltartó. A hát rész merev, párnázott és anatómiailag formázott alumínium merevítéssel.
Fő jellemzők
- súlya kevesebb mint 1 kg
- két rekesz és nagy elülső zseb
- merev, anatómiailag formázott hát alumínium merevítéssel
- fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékpánthoz
- akasztófül a táska padra akasztásához
- magasságban állítható mellkasi csat
- levehető kulcskarabiner
- állítható vállpántok
- a táskát az ITC Zlín intézetben tesztelték
- PU bevonat az eső ellen
Paraméterek
- Súly: 0.96 kg
- Méretek: (m × h × sz) 43 x 22 x 30 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7.00 kg
- Térfogat: 26 l
- Iskolai osztály: 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály, 5. osztály







