Iskolai hátizsák Topgal CODA 24007 G
| A termék kódja: | CODA_24007_G |
| Mélység: | 22 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 26 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A kétrekeszes CODA hátizsák ideális a magasabb alsó tagozatos lányok számára (125 cm testmagasságtól ajánlott). Térfogatának köszönhetően gond nélkül használható akár a felső tagozaton is. A színek visszafogott rózsaszín és sötétlila árnyalatokban harmonizálnak. A hátizsák két nagy fő rekesszel rendelkezik. A hátsó rekesz keskenyebb, mint az elülső, ezért ide ajánlott a legnehezebb tankönyveket tenni, előre haladva pedig könnyebb felszerelést pakolni. Az elülső rekeszben egy cipzáras hálós zseb és névcímke található. Az elülső mély zsebbe könnyedén elfér egy uzsonnás doboz vagy azonos dizájnú PENN 24007 tolltartó. A hát rész merev, párnázott és anatómiailag formázott alumínium merevítéssel.
Fő jellemzők
- súlya valamivel több mint 1 kg
- merev, anatómiailag formázott hát megerősítéssel
- két rekesz és nagy elülső zseb
- magasságban állítható mellkasi csat
- állítható vállpántok, hurkok derékpánthoz
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- vízlepergető bevonat
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból
- a táskát az ITC Zlín intézetben tesztelték
- akasztófül a táska padra akasztásához, fogantyú kézi hordozáshoz
Paraméterek
Súly: 0.96 kg
Méretek (m × h × sz): 43 x 22 x 30 cm
Anyag: 100% poliészter
Teherbírás: 7.00 kg
Térfogat: 26 l
Iskolai osztály: 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály, 5. osztály







