Iskolai hátizsák Topgal COCO 24016 B
| A termék kódja: | COCO_24016_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A háromrekeszes COCO modell ideális kisiskolások számára az első osztályban, de a felsőbb alsó tagozatos fiúk számára is. A praktikus sötét szín nem igényel különösebb karbantartást, és jól illeszkedik a mindennapi öltözékhez. A hátsó rekesz a legszélesebb – ide ajánlott a legnehezebb tankönyveket vagy füzetmappákat tenni. Az elülső rekesz valamivel keskenyebb, és egy kis cipzáras hálós zseb, valamint névcímke található benne. A harmadik (elülső) rekesz például az azonos dizájnú PENN 24016 tolltartó vagy uzsonnás doboz számára szolgál. Az oldalsó zsebekbe 0,5 literes kulacsok is elférnek.
Fő jellemzők
- merev, anatómiailag formázott hát megerősítéssel
- magasságban állítható mellkasi csat
- állítható vállpántok
- hurkok derékpánthoz
- mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- vízlepergető bevonat
- erős, vízálló alj TOPDURA anyagból
- a táskát az ITC Zlín intézetben tesztelték
- akasztófül a táska padra akasztásához
- fogantyú a kézben való hordozáshoz
Paraméterek:
- Súly: 1,08 kg
- Méretek (m x h x sz): 40 x 21 x 27 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7.00 kg
- Térfogat: 23 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály









