Iskolai hátizsák Topgal BAZI 24003 G
| A termék kódja: | BAZI_24003_G |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 29 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 20 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A könnyű BAZI hátizsák minden 115 cm feletti lány számára ideális. A kisebb iskolás lányok értékelni fogják a visszafogott színű állatmintát és a stabilan rögzített, 3 darab cserélhető mágnest. A hátizsák két nagy fő rekesszel rendelkezik. A hátsó rekesz szélesebb, ezért ide ajánlott a legnehezebb tankönyveket tenni, előre haladva pedig könnyebb felszerelést pakolni. A középső rekeszben egy cipzáras hálós zseb és névcímke található. Az elülső mély zsebbe például uzsonnás doboz vagy azonos dizájnú PENN 24003 tolltartó is elfér. A kis zseb apró kincsek tárolására szolgál.
Fő jellemzők
súlya 900 gramm merev, anatómiailag formázott hát két rekesz és mély elülső zseb magasságban állítható mellkasi csat állítható vállpántok hurkok derékpánthoz mágnesek a vállpántok végén (a lelógó végek könnyebb rögzítéséhez) fényvisszaverő elemek: a táska elején és oldalain, valamint a vállpántokon cserélhető mágnesek vízlepergető bevonat erős, vízálló alj TOPDURA anyagból a táskát az ITC Zlín intézetben tesztelték akasztófül a táska padra akasztásához fogantyú a kézben való hordozáshoz
Paraméterek
Súly: 0.90 kg Méretek (m x h x sz): 39 x 19 x 29 cm Anyag: 100% poliészter Teherbírás: 7.00 kg Térfogat: 20 l Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály







