Iskolai hátizsák Bagmaster DIGITAL 20 E

Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Hasonló termékek

Diákoknál kedvelt három rekeszes iskolai hátizsák párnázott laptop zsebbel. Középiskolások és idősebb diákok számára is kiváló.

A hátizsáknak három kamara van. A fő rekesz nagyon tágas, alkalmas iskolai irattartók és tankönyvek elhelyezésére. A fő kamra része a bélelt zseb laptop 15,4" tárolására. A hátizsák hátsó részén egy cipzáros, bélelt zsebet találunk ami az MP3-as készülék tárolására is alkalmas. Itt van a fülhallgató kivezetésének helye is. Ebben a speciálisan kiképzett rejtett rekeszben van további 2 hálós, cipzáros zseb is. A belsejében található még egy pánt a fejhallgató, vagy kulcsok rögzítésére. Ez a kamra alkalmas A4-es formátumú füzetek, elhelyezésére.
A középső kamra alkalmas A4-es formátumú füzetek, dokumentáció, stb. nem férnek el benne viszont az iskolai füzetboxok. A fekete hálós, cipzáros zseb igen tágas és mély. Szintén felhasználható A4- és formátumú füzetek és irattartók és a füzetbox tárolására is. Az elülső kamrában egy áttekinthető szervező, iratrendező található, három különböző zsebbel, tollak vagy ceruzák elhelyezésére. A két oldalsó gumis zseb alkalmas italtartó tárolására. A vállhevederek anatómiailag formázottak, párnázottak, egyénileg beállíthatók. A hátizsák flexibilis mellhevederrel rögzíthető. Gyártásához felhasznált anyagok megfelelnek az EU biztonsági normáinak. Az akasztófűl segítségével felakasztható akár fém fogasra is. A fogantyúja párnázott, kényelmesen simul a kézbe.

Az elülső kamrában lévő hálós táska, amely néhány fotón látható, nem része a hátizsáknak – külön megvásárolható.

Méretek: 46 x 35 x 24 cm
Térfogat: 23 l
Súly: 0,8 kg
Terhelési kapacitás: 10 kg
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!