Iskola hátizsák Bagmaster MATRIX 9 B és fülhallgató ajándékba

Teherbírás:9
Térfogat:29 l
Gyártó:Bagmaster

Kétrekeszes, tágas iskolai hátizsák diákok számára, szürkéskék színben, kontrasztos cipzárral. A fő rekesz nagyon tágas, alkalmas iskolai táblák és tankönyvek tárolására. A rekesz belsejében egy párnázott zseb található egy 15"-es laptop számára. A második rekesz A4-es notebookok tárolására alkalmas. A hátizsák elülső részében egy tolltartó vagy egyéb apróságok tárolására alkalmas zseb található. Az első zsebben , átlátszó rendezőt talál mobiltelefon zsebbel és kulcscsipesszel Az oldalzsebek palackonként megfelelőek.A hátizsák mélysége az oldalsó kompressziós pántok segítségével állítható.
A vállpántok anatómiailag formásak és puha párnázottak. A hátizsák vállra rögzíthető egy rugalmas mellkaspánt segítségével, mely nem tartozék, de külön megvásárolható. Az iskolai hátizsák gyártásához felhasznált anyagok megfelelnek az EU biztonsági szabványainak. A hátizsák a kényelmesen párnázott fogantyúnak köszönhetően kézben is hordható és hurokkal akasztható.

Technikai paraméterek:
Súly: 0,9 kg
Méretek: 49 x 34 x 20 cm
Terhelhetőség: 9 kg
Űrtartalom: 37 l
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

1 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.