INDIÁN MANDALA homokfestő készlet

Gyártó:Hana Vitíková

Kapcsolódó termékek

A gyermekeknek és a felnőtteknek is szükségük van a kikapcsolódásra! Próbálja ki a homokfestést! A készlet tartalmaz 5 darab 21x24 cm-es sablont, 5 darab fekete-fehér nyomtatott képet, csomagolást a képekre, 12 darab 30 ml-es homokot praktikus kupakkal ellátott dobozokban, egy eszközt a csomagolópapír eltávolításához, használati utasítást és egy katalógust a további sablonokkal.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!