Homorítófűrész / Kontúrlemez kontúr állatkert fa fóliában 18m +

A termék kódja:00512086
Gyártó:Teddies
Anyag:Fa
Tanítsa meg gyermekét, hogy ismerje fel az állatkertben lévő állatokat a bölcsőtől. Fa betéttel a legkevesebb 18 hónapos kortól fognak nyerni, de ez megbízhatóan vonzza a fiatalabb kíváncsi embereket is. Azáltal, hogy az állatokat a megfelelő lyukakba helyezi (de el is dobja, szájba taszítja vagy a legtitkosabb helyekre rejti), a gyerekek gyakorolni fogják a motorikus készségeket, a képzeletet és a megkülönböztetést. A betéthez használt kiváló minőségű fát pontosan megmunkálják, így a gyermeket még a vadabb kezelés sem veszélyezteti. A betét 8 részt tartalmaz, a lemezt is beleértve.
A termék méretei: 30 x 21 x 2 cm.
18 hónapos gyermekek számára alkalmas.