Homokozó formák Tengeri világ

Gyártó:Teddies
A gyermekek számára a kert egy hely ahol játszhatnak, mozoghatnak, szórakozhatnak, de olyan hely is egyben, ahol sokat tanulhatnak. A gyerekek részt vehetnek azokban a kerti munkákban, amelyek biztosan szórakoztatni fogják őket. A készletnek köszönhetően a gyerekek gyönyörű formákat készítenek. A készlet 4 műanyag formát tartalmaz, tengeri világ motívummal. A készlet hálóba van csomagolva.
A csomag méretei: 10 x 11 x 10 cm.
12 hónapos kortól alkalmas.