Homokfestő készlet Karácsonyi CSILLAGOK - arany/sárga

Gyártó:Adrian Martinkovič
Anyag:Egyéb

Kapcsolódó termékek

Homokfestő készlet karácsonyi csillagokkal és hópelyhekkel -Arany/sárga

Karácsonyi motívumok készlete 10x10 cm-es méretben , amivel még a kisgyerekek is szórakozhatnak. A homokfestett csillagok gyönyörűek, az eredmény egy igazi meglepetés lesz. A felhasznált homok mennyiséges igazán csekély.

A felső fóliából kivágott darabokat egy tű segítségével kell eltávolítani, és ezután az öntapadó eflületre kell szórni a színes homokot. A homok csak azokra a részekre fog rátapadni, ahonnan eltávolítottuk a fóliát. A maradék homokot szórja vissza a tálba. A fólia egyes részeinek fokozatos eltávolításával és a homok rászórásával lehet elkészíteni a végleges alkotást. A képet nem lehet elrontani, és nagyon szép dekoráció lesz. A homok a képről nem hull le, nagyon lágy és jól tart a ragasztón.

A csomagolás tartalma:
  • 6x sablon homokfestéshez 10x10 cm
  • 4x színes homok
  • 2x csillámok
  • nagyobb tű
  • részletes fényképes útmutató a homokfestésről

A csomag nem tartalmazza a következőt: :

• alátétként szolgáló papír – lehetőleg olyan típusú, amelyről a homok jól lecsúszik a tálcába

Miben különbözik: a sablonok szürkék, a ragasztó pedig fehér, így az egyes részek lefejtése után jól látható, hogy a sablon melyik részével dolgozik éppen.

Tipp: a homok alkalmazása előtt vágja ki a sablonokat körbe, vigye fel a másik oldalára a ragasztót, és alkosson a maradák homokkal. Ezután felakaszthatja a csillagot, vagy felragaszthatja egy pálcikára. De a csillagot még a karácsonyi üdvözlőlapra is ráragaszthatja.

A termék nem játék, hanem képzőművészeti kiegészítő.

A motívumokat alkotta: Jitka Martinkovičová